تنها تولید کننده جدیدترین سیستم های بایگانی در استان اصفهان

   
درباره ما

شرکت نادین صنعت آیریک به شماره ثبت 48278 با نام تجاری نادکو پس از حدود 8 سال فعالیت مفید فروشگاه لوازم اداری نادیان در سال 1390 ثبت گردید. از جمله محصولات شرکت نادکو سیستم های بایگانی - میز و مبلمان اداری - قفسه بندی انبار و لوازم دفتری می باشد. محصولات تولیدی نادکو سیستم بایگانی ریلی بصورت مکانیکی و الکترومکانیکی و تمام اتوماتیک می باشد.و همچنین محصولات چوبی از جمله انواع میز مدیریت ،میز کارمندی ، میز کنفرانس و فایل کشو و کمد و ویترین و... میباشد.و جدید ترین محصولات نیز صندلی های اداری با بیش از 30 مدل مختلف می باشد.

شرکت نادکو تا کنون توانسته بسیاری از مراکز مختلف اداری را در استان اصفهان و استانهای همجوار تجهیز نماید و همچنان در حال گسترش فعالیت وبالا بردن سطح کیفی و تنوع محصولات خود با در نظر گرفتن کلیه استاندارد ها و به روز بودن آن می باشد.

شرکت نادکو طی سه سال اخیر با حضور در نمایشگاه بین المللی اصفهان توانست با هدف عرضه تخصصی ترین مرکز بایگانی و نگهداری اسناد در استان اصفهان ، با پیشرفته ترین سیستم های بایگانی و انواع لوازم بایگانی یکی از پر بازدید ترین غرفه ها گردد و لوح زرین نمایشگاه را کسب نماید.